© 2018 NJ Rebar

(Nousujohde Raudoitus Oy)

All rights reserved.

 

Johtoryhmä

 

 

Toimitusjohtaja

Tanja Karonen

+358 50 572 4752
tanja.karonen@njrebar.com

Työpäällikkö

Tarjouspyynnöt, tiedustelut ja projektijohto

Osmo Töyrylä

+358 40 873 9696
osmo.toyryla@njrebar.com

 

 

 

 

 

 

Koulutusjohtaja, 

sisältää työnjohfon
Pekka Henell

+358 50 466 5173
pekka.henell@njrebar.com

 

 

 

 

 

 

Kehitysjohtaja, 

sisältää työnjohdon
Pawel Celinski

+358 40 754 9800
pawel.celinski@njrebar.com

 

 

 

 

 

 

 

 

EHSQ johtaja

sisältää työnjohdon

Kamil Nida

+358 40 755 7857

 

 
Site Management

Site Manager
Harri Anttila

+358 40 156 0649
harri.anttila@njrebar.com

Site Manager
Mika Haverinen

+358 40 834 7729

mika.haverinen@njrebar.com

Rebar Detailer
Olli Kimmonen
+358 40 709 2101
olli.kimmonen@njrebar.com

Site Manager Trainee

Peter Wickström

+ 358 324 7201

peter.wickstrom@njrebar.com

Leading foreman, Workplace Steward

Jukka Väisänen

+358 400 416 665

jukka.vaisanen@njrebar.com

Leading Foreman

Jukka Suontama

+ 358 400 434130

jukka.suontama@njrebar.com

 

Office

HR Manager

Netta Mäkirinne

+ 358 40 755 85 43

netta.makirinne@njrebar.com

 

Administrative Director

Stina Theqvist

+358 40 558 1518
stina.theqvist@njrebar.com

Financial Assistant

Tanja Wiberg

+358 40 418 2976

tanja.wiberg@njrebar.com

Communications Manager

Mirka Sunimento

+358449977944

mirka.sunimento@njrebar.com

Virtual Assistant

Sanna Immonen

communications@njrebar.com

Resource mailboxes

toimisto@njrebar.com

info@njrebar.com

hr@njrebar.com